Witamy na stronie Angelo

Firma Angelo specjalizuje się w produkcji i montażu systemów osłonowych do okien. Posiadamy duże doświadczenie, poparte wieloletnią praktyką. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta aby jak najlepiej spełnić jego oczekiwania.

 

Dlaczego my

Naszym celem jest wysoka jakość proponowanych rozwiązań oraz satysfakcja klienta, wynikająca zarówno z walorów estetycznych, jak i funkcjonalnych proponowanych wyrobów gdyż wiemy że mają one cieszyć przez wiele kolejnych lat.

Sukcesem jest stała, niezmienna jakość wyrobów, przystępna cena oraz zadowolenie naszych odbiorców. Wciąż poszerzamy naszą ofertę proponując Państwu tylko najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

 

Produkty

Nasze produkty sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania funkcjonalnej i użytecznej osłony mającej na celu zapewnienie ochronę zarówno przed warunkami atmosferycznymi, jak również ochrony mienia oraz poczucia intymności w pomieszczeniach.

Jednocześnie wraz z działalnością produkcyjną, firma oferuje doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania określonego na podstawie potrzeb klienta, pomiar oraz montaż gotowego produktu. Z naszych usług skorzystało wiele firm i instytucji,oraz liczne grono klientów indywidualnych.

 

Skontaktuj się z nami i umów na pomiar.

Oferujemy krótki czas realizacji zamówień oraz pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych systemów.

Napisz do nas Zobacz realizacje