Rolety zewnętrzne stosowane w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa domu czy mieszkania rolety aluminiowe zewnętrzne są również doskonałym sposobem na poprawę izolacji termicznej oraz akustycznej budynku.

Zarówno pancerz, jak  i prowadnice oraz kaseta są wykonane z aluminium. Prowadnice oraz kaseta dostępne są w każdym kolorze Ral, natomiast sam pancerz oferowany jest także w strukturach drewna. Rolety aluminiowe zewnętrzne można zamontować w budynkach na etapie budowy, jak również w budynkach już istniejących. Sterowanie dostępne  w dwóch wariantach: ręczne i elektryczne.

[envira-gallery id=”578″]

 

W ofercie posiadamy kilka systemów rolet zewnętrznych.

  • Rolety zewnętrzne w systemie adaptacyjnym, montowane na ramę okna lub na ścianę. Jest to najbardziej popularny system rolet zewnętrznych. Skrzynka i prowadnice można dopasować do koloru okien lub według indywidualnych upodobań

   

  • Rolety zewnętrzne system INTEGRO montowane nad oknem do nadproża okna przed tynkowaniem. Po położeniu tynku skrzynka rolety staje się niewidoczna. Na to rozwiązanie najlepiej zdecydować się przed wykonaniem elewacji.

   

  • Rolety zewnętrzne system nadstawny OPOTERM. Rolety w systemie OPOTERM mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak również podczas modernizacji już istniejących. Rolety Opoterm montujemy na ramie okna, dlatego trzeba uwzględnić je przy zamawianiu stolarki okiennej.
  [envira-gallery id=”580″]

   

  • Rolety zewnętrzne system NADPROŻOWY przeznaczony jest do stosowania w nowo wznoszonych budynkach. Montaż odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap to montaż samej skrzynki przy wznoszeniu murów budynku. Drugi odbywa się przy montażu stolarki okiennej. Rolety muszą być uwzględnione już w fazie projektu. Skrzynka jest całkowicie niewidoczna.

 

[envira-gallery id=”579″]