1. Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

To połączenie właściwości klasycznej rolety oraz żaluzji z możliwością regulacji dostępu światła. Stosowana w produkcji dwuwarstwowa tkanina składa się z naprzemiennych pasów – przezroczystych i zaciemniających. Nałożenie dwóch warstw tkaniny i przesuwanie ich względem siebie daje możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia / zaciemnienia pomieszczenia oraz pola widzenia świata za oknem. Roletę można też całkowicie zwinąć. Najpopularniejszym systemem jest roleta w kasecie z prowadnicami.

 

2. Rolety dzień noc Wolnowiszące

Przeznaczone do niewielkich powierzchni okiennych. Montowane na skrzydle okiennym za pomocą wieszaków aluminiowych. W standardzie rolety wykonane są z prowadzeniem żyłkowym zapewniającym równe prowadzenie tkaniny oraz przytrzymanie jej przy ramie okiennej podczas uchylania okna.

 

3. Rolety dzień noc Wolnowiszące w kasecie

Wielkogabarytowe

Przeznaczona do montażu do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Roleta umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż. Sterowana za pomocą sznurka kulkowego. Zalecana do szerokości powyżej 160 cm.

 

4. Rolety dzień noc CLASSY 3D

NAŚCIENNA W KASECIE

Możliwość operowania ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety. Nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany, zasłony. Łańcuszek sterujący oraz obrotowy obciążnik tkaniny pozwala na płynne sterowanie roletą. Roleta umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż.