Żaluzje aluminiowe, drewniane lub bambusowe

Funkcjonalne żaluzje poziome mogą być wykonane z różnych materiałów. W zależności od miejsca przeznaczenia z naszej oferty wybrać można żaluzje aluminiowe, drewniane lub bambusowe. Przeznaczone są do budynków biurowych i mieszkalnych, nadają się do każdego typu okien. Drewniane i bambusowe nadadzą przytulności wnętrzu naszego mieszkania.

To skuteczna ochrona pomieszczenia przed promieniami słonecznymi, pozwalająca na wygodną regulację stopnia zaciemnienia.Są eleganckim elementem wystroju wnętrza oraz pozwolą na odrobinę intymności. Mogą stanowić jedyną osłonę okna lub spełniać rolę zasłon przy jednoczesnym zastosowaniu firanek.

 

W zależności od przeznaczenia oraz sposobu montażu możemy zaproponować żaluzje w wielu wariantach.

Mocowane do skrzydła okiennego proponujemy szerokość 16 lub 25 mm. Można wybrać wariant jedynie z wpięciem rynny dolnej ale lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie linek bocznych utrzymujących żaluzję w każdej wysokości przy szybie lub skrzydle. Jeśli zdecydują się Państwo zamontować żaluzje do ściany lub w oknach typu fix do wyboru mamy szerokość lameli 25 i 50 mm we wszystkich wariantach czyli aluminiowe, drewniane i bambusowe.

Dodatkową ozdobą żaluzji może być drabinka taśmowa. Rynny górne posiadają osłony dekoracyjne w zależności od wybranej opcji.

[envira-gallery id=”598″]